O mnie

Ok, kolejne pół godziny poszukiwań edytora zakładki „O mnie”, kurwa, a ja bym chciał tak wszystko od razu i natychmiast ogarniać!!!

Męski homoseksualista (nie lubię tego słowa), który postanowił leczyć swoje kompleksy za pomocą tego bloga, pobawić się w grafomaństwo stopnia nieokreślonego, zmierzyć się z językiem, znaleźć męża, napieprzać słowem szczerze jak tylko można, terapeutyzować się publicznie, obnażyć się do cna nie zostawiając niczego fantazji. Nie sądzę co prawda, żeby na dłuższą metę mi to skutecznie wyszło, ponieważ ile można się biczować, masturbować i walić głową o ścianę, gdy wszyscy patrzą? Choć przyznaję, dziwnie mnie to jakby jara, dlatego proszę, zapraszam do podglądania. Im częściej, tym lepiej.

Ale jeszcze moment, zanim rozpoczniecie penetrację, małe sprostowanie. Gej – nie mam z tym problemu. To dla mnie żaden temat. Podchodzę do tego, jak heteroseksualiści do swojego heteroseksualizmu (kurwa, obnoszą się z nim wszędzie!) Ot składowa mojego życia, jedna z wielu cech, uwarunkowań, jakie posiadam. Męski – owszem, istnieją tacy geje i jest ich o wiele więcej, niż sobie wyobrażacie… ;-)

Reklamy

3 thoughts on “O mnie

  1. mojaidea pisze:

    Blogujesz już jakiś czas, a ja dopiero tu wpadłem – zapowiada się ciekawie – będę odwiedzał. Pozdrawiam

  2. Siupster pisze:

    Dzięki! Też będę do Ciebie wpadał i obserwował, jak się sytuacja rozwija :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: